KKK

Enim esitatud küsimused ja vastused

KKKKüsimused ja vastused:

Mis on teie treppide eelised?
 • Valmistame kõik trepi nii puidust kui metallist detailid ise.
 • Kasutame kvaliteetseid materjale ja tehnoloogiat.
 • Traditsiooniliste põskpuude ja varvaslaudade puudumine trepi konstruktsioonis välistab naginate ja kriuksumiste tekke.
 • Meie poolt valmistatud treppide konstruktsioon jätab võimaluse arvestada hilisemate võimalike põrandastruktuuri muutustega, näiteks lisasoojustuse või põrandakütte paigaldusega tekkiv kõrguste muutus.
 • Meie trepp ei takista valguse pääsu elu- ja tööruumis ka juhul, kui trepp on paigaldatud akna või klaasfassaadi foonile.
 • Trepp on taaskasutatav. Tänu astmete vahelise kõrguse reguleerimise võimalusele on treppi võimalik paigaldada ka teise hoonesse. Vajadusel saab astmete lisamise või ära jätmisega kompenseerida suuri kõrguste vahesid.
 • Me ei optimeeri toote omahinda ei materjalide ega viimistluskvaliteedi arvelt.
 • Säilitame kõikide tellitud treppide tehnilised joonised oma arhiivis, tänu millele on võimalik tekkivate võimalike vigastuste või määrdumise korral asendada trepi astmeid ka ükshaaval.
 • Oleme spetsialiseerunud oma valdkonnale, tegeleme vaid treppide ja treppide piirete tootmisega.
Kas puittrepi hooldamine on keeruline?

Kõik meie poolt valmistatud trepid on viimistletud õlivahaga, mis tagab selle, et trepi puitdetailide hooldus ei nõua sagedast tööd ja vaeva. Piisab tolmuimejaga puhastamisest ning aeg-ajalt niiske lapiga puhastamisest.

Kui kaua kehtib garantii?

Anname endast parima, et meie poolt valmistatud trepid oleksid kvaliteetsed ka paljude aastate pärast. Pikk kogemus on õpetanud meile mida, kuidas, kus ja millal teha või mitte. Oleme algaastail tehtud eksimused läbi analüüsinud ning anname endast parima, et vigu mitte korrata.

Et hoida garantiitööde mahtu minimaalsena, ei optimeeri me toote omahinda materjalide, liimide ja viimistlusvahendite arvelt. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ning tehnoloogiat. Erakasutuses olevatele treppidele pakume garantiid kestvusega 3 aastat.

Garantii hõlmab defektse detaili vahetust või remonti ja ei laiene muudele otsestele ja/või kaudsetele kahjudele. Garantii korvab nii töö kui materjali maksumuse, kui viga on tekkinud meie süül.

Garantii alla ei kuulu normaalkulumine ja ebaõigest toote kasutamisest/hooldamisest tulenevad defektid.

Kus teie trepid valmistatakse?

Oleme ise treppide tootjad ja seetõttu saame lähtudes oma pikaajalistest kogemustest, pakkuda kõige sobivamat lahendust ning lisaks ka treppidega harmoneeruvaid piirdeid. Meie trepid valmivad Käärasoo põik 2 Paikuse alev, Pärnu linn Pärnu maakond 86602

Mis mõjutab trepi hinda?

Trepi hinda mõjutavad:

 • Trepi mõõtmed ehk suurus
 • Materjalide valik
 • Viimistlusmaterjalide valik
 • Tarneaeg
Kas tellimuse muutmine on võimalik?

tellimust saab muuta enne trepi tootmisesse minekut

EI LEIDNUD VASTUST?Saada küsimus

Vastame esimesel võimalusel ja kindlasti mitte hiljem kui järgneval tööpäeval

  KAASAEGSED TREPID
  Trepid on hoone olulised elemendid, mille sobiva disaini ja asukoha leidmine ruumis on väga tähtis. Oleme ise treppide tootjad ja seetõttu saame lähtudes oma pikaajalistest kogemustest, pakkuda kõige sobivamat lahendust ning lisaks ka treppidega harmoneeruvaid piirdeid.
  GALERII
  KONTAKT
  Käärasoo põik 2 Paikuse alev, Pärnu linn Pärnu maakond 86602